Iesniegt savu sludinājumu

Lai iesniegtu sludinājumu, lūdzu aizpildiet zemāk esošo formu.

Tā kā platforma nav šobrīd īsti piemērota sludinājumu iesniegšanai (šeit nevar iesniegt bildi), man nākas improvizēt:) Tādēļ, lūdzu, vienu bildi ar savu preci vai pakalpojumu, ko pievienot Jūsu sludinājumam sūtiet man uz e pastu: sanita@biznesaizaugsme.lv (obligāti norādiet savu Vārdu un Uzvārdu). Paldies!

Nosūtot formas pieteikumu, iesniedzējs apliecina, ka ir iepazinies ar informatīvo materiālu par saimnieciskās darbības reģistrēšanas VID kritērijiem (Iepazīties šeit).

Informēju, ka netiks akceptēti kustamā un nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana (nekustamie īpašumi, automašīnas utml.), savu privāto mantu un lietu pārdošana, dažādu kreditēšanas pakalpojumu sniegšana, tīkla mārketinga piedāvājumu reklamēšana u.tml.

Tiek akceptēti savi individuālie pakalpojumi, pašu radītās preces (laika gaitā tiks papildināts saraksts). Šobrīd Sludinājumus drīkst iesniegt savas uzņēmējdarbības drosmīgie uzsācēji un jaunieši, cilvēki, kas ir drosmīgi un kuriem nepieciešams atbalsts un tie, kas kā papildus ienākuma avotu reklamē savu sirdsdarbu - preci vai pakalpojumu. Kā arī mazie uzņēmēji - FB grupas "AVATĀRA" biedri.

Pirms sludinājuma publicēšanas, ja radīsies aizdomas par fiktīvu personu, sludinājums netiks publicēts. 

Papildus jautājumu gadījumā, pirms sludinājuma publicēšanas, ar Jums sazināsimies!

Personas dati, kurus sniedzat iesniedzot sludinājumu, tiks apstrādāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem un izmantoti turpmākai saziņai. 0

 .